БіржаНовини

УЕБ розпочала торгівлю ресурсом листопаду

На європейському ринку протягом тижня спостерігався легкий понижувальний тренд щодо спотових цін. Ціни строкових контрактів продовжують зростати в наближенні до зими. На українському ринку, за винятком публічних закупівель, спостерігалась низька активність торгівлі. Ціна біржового ринку не змінилась.

Про це повідомляє УЕБ, передає Ugmkinfo.

Так, на минулому тижні було проведено 4 торгові сесії щодо реалізації ресурсів вересня, жовтня, а також вперше було виставлено на продаж ресурс листопада. Але попит на газ був низьким. Продано 500 тис. м. куб. ресурсу жовтня на біржовому ринку по ціні 12 706 грн. Середньозважена ціна становила 11 615 грн за ресурс вересня та 12 912 грн за ресурс жовтня.

ПАТ «Укрпошта» на минулому тижні провела 4 аукціони по закупівлі природного газу для потреб своїх підрозділів, а також отримала ліцензію НКРЕКП для постачання їм природного газу для опалення приміщень. Загальний обсяг ресурсу складає 1,163 млн м куб. вартістю майже 16 млн грн. Середня ціна угоди складає 13,37 грн з ПДВ. Переможцем трьох тендерів стала компанія УКР ГАЗ РЕСУРС, одного – ЕРУ ТРЕЙДІНГ.