НовиниТоп

«Анвітрейд» відвантажив ДП за договором товарного кредиту

«Анвітрейд» (Wexler Group) відвантажив для ПАТ «Укрзалізниця» 6 тис. тон. дизельного палива. Цієї кількості залізничникам має вистачити до початку постачань ДП по нових договорах, повідомили у компанії.

Зазначається, що паливо відвантажено на умовах товарного кредиту, для уникнення критичного дефіциту ДП, і унеможливлення загрози зупинки рухомого складу.

«Загроза дефіциту палива виникла у зв’язку з кількома блокуваннями тендерів ПАТ «Укрзалізниця», і спробами «деяких» компаній, через скарги в АМКУ відмінити формульний механізм закупівель дизельного палива залізничниками», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, останній раз така загроза виникала в минулому році. Договір на надання товарного кредиту між ТОВ «Анвітрейд» та ПАТ «Укрзалізниця» було підписано в п’ятницю, 5 жовтня, і весь необхідний об’єм палива (6 тис.тон) було відвантажено у той же день.

«Анвітрейд» не може допустити паливної кризи в «Укрзалізниці». Не розуміємо, кому і нащо це може бути вигідно – доводити залізницю до загрози зупинки рухомого складу. – ми підтримуємо своїх клієнтів і партнерів, і ПАТ «Укрзалізниця» може завжди на нас розраховувати», – заявив директор ТОВ «Анвітрейд» Володимир Бойчук