Новини

«Укртрансгаз» презентував інформаційну платформу добового балансування

«Укртрансгаз» зібрав понад 400 представників учасників ринку природного газу з метою проведення навчальної презентації з використання інформаційної платформи добового балансування. Предметом навчання 1-го модуля стало ведення реєстру споживачів та первинна реєстрація споживачів за постачальником.

Про це повідомляє Департамент корпоративних комунікацій компанії, повідомляє ugmkinfo.

Захід відвідали представники НКРЕКП, операторів газорозподільних систем та замовників послуг транспортування.

Презентований інформаційний продукт «Укртрансгаз» розробив у відповідності до положень редакції Кодексу ГТС України, що має набрати чинності з 01 жовтня 2018 року (повідомлення про оприлюднення Проекту Постанови НКРЕКП).

У вересні цього року платформа вже успішно пройшла тестування частиною контрагентів. «Укртрансгаз», як оператор ГТС України, зацікавлений у тому, щоб забезпечити впровадження добового балансування на ринку природного газу, оскільки перехід з місячного на добове балансування дозволить знизити ризики виникнення фінансових заборгованостей і несанкціонованого відбору газу зі сторони замовника послуг з транспортування.

Під час зустрічі учасники задавали питання щодо особливостей функціональності інформаційної платформи, опції взаємодії і можливостей, а також щодо юридичних аспектів.