Новини

Укртрансгаз повідомив правоохоронців про вивезення невідомими продукції ОПЗ

Станом на 30 травня 2018 стало відомо про завантаження з Одеського припортового заводу (ОПЗ) невстановленими особами готової хімічної продукції – 50 тис т карбаміду на суховантаж Мандарин Скай для подальшої його відправки морем за кордон.

Про це повідомила прес-служба компанії Укртрансгаз, повідомляє Ugmkinfo.

При цьому, в компанії зазначили, що розмір заборгованості перед Укртрансгазом за послуги балансування газу для потреб ОПЗ, який надавався Всеукраїнською енергетичною компанією, збільшився ще на 500 млн грн тільки за квітень.

“Компанія занепокоєна стрімким збільшенням заборгованості ОПЗ та закликає правоохоронців терміново втрутитися в ситуацію”, – йдеться в повідомленні.

За даними Укртрансгазу, розмір сукупної заборгованості ОПЗ перед компанією за надані послуги балансування і транспортування газу становить 473 млн грн. З них 434 млн грн становить заборгованість за отримані послуги балансування, ще 39 млн грн – за послуги транспортування газу.

“Таким чином, Одеський припортовий завод є найбільшим боржником Укртрансгазу серед промислових підприємств України”, – відзначили в компанії.