Новини

З Мукачева в Будапешт ходитиме Інтерсіті

В.о. очільника Укрзалізниці Євген Кравцов повідомив, що успішно завершені перемовини з угорською компанією MAV-START nemzetkozi utazasok щодо реалізації проекту “Інтерсіті Мукачево-Будапешт” і навіть назвав ціну майбутніх квитків – 700 гривень. Поїзд планують запустити до кінця цього року.

“В одну із наймальовничіших столиць Європи можна буде дістатись комфортним поїздом без пересадок, – повідомив Кравцов. – Ми завершили перемовини з нашими угорськими колегами. Вони готові надати рухомий склад, що буде курсувати євроколією, яка і сполучає ці два міста. На новому напрямку не витрачатиметься час на перестановку вагонів з широкої колії на вузьку – це значна перевага маршруту”.

Наразі потягом можна дістатися до Угорщини, зокрема Будапешта, але при цьому гаяти час під час зміни колісних пар.

Зауважимо, що про інтерсіті “Мукачево – Будапешт” йдуть перемовини останні 2 роки.

Цей проект є можливим завдяки тому, що між Мукачевом і Будапештом збереглася євроколія, яку слід лише дещо модернізувати.

“Відстань між Мукачевом і Будапештом близько 400 км. Ціна на квитки демократична: другий клас – трохи більше 700 гривень, перший клас – близько 1000 грн”, – додав Кравцов.

Також він підтвердив амбітні плани щодо реконструкції вокзалу в Мукачеві та перетворення його у залізничний хаб для подорожів у Європу.