БізнесНовиниПублікаціїТоп

«Укрспирт» повертається на ринок горілки

«Укрспирт» відновить виробництво горілки на своїх промислових майданчиках. Про це в інтерв’ю 112.ua заявив призначений в середині вересня на посаду в.о. директора ГП «Укрспирт» Юрій Лучечко.

У минулому державний спиртовий монополіст робив горілку, утім відмовився від цього напрямку. З того часу на деяких промислових майданчиках збереглися лінії розливу, зокрема в Луцьку. Також держпідприємство має права на горілчані торгові марки: зокрема, ТМ «Княгинин», «Старожитня».

Юрій Лучечко розповів, що горілчане виробництво може бути налагоджене на трьох-чотирьох підприємствах ДП. Утім, перші партії будуть розлиті в Луцьку.

«Ми бачимо величезний потенціал в першу чергу на зовнішніх ринках. Справа в тому, що нині загалом є попит на українську горілку. Наші заробітчани, яких досить багато в країнах Європи, вони відмовляються пити російську “водку”. І ми готові зробити якісний продукт і туди відправити», – розказав Лучечко, уточнивши, що в якості перспективних ринків розглядаються країни, де традиційно вживають міцьний алкоголь – Німеччина, Італія , Франція, Англія.

«Укрспирт» також вивчає можливості виходу і на внутрішній ринок. Зокрема, розглядає можливість співробітництва з торговими мережами в проектах виробництва горілки під private lable.
Курувати горілчаний напрямок «Укрспирт» запросив засновника торгової марки “Гетьман” Михайла Новака. З 5 жовтня він зарахований до штату компанії на посаду радника з комерційних питань.

Як повідомлялося, державне підприємство «Укрспирт» (об’єднує 41 виробничий майданчик) домовилося з компанією Maxifood про постачання горілки під ТМ «Старожитня» на ринок Німеччини.